O inwestycji    /    Plany mieszkań    /    Wizualizacje    /    O deweloperze    /    Kontakt

O inwestycji

Apartamenty Nałęczowska I to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Centrum Zana. Powstała ona w nowej strefie zabudowy w ramach nowoczesnego i prestiżowego kompleksu biurowo-usługowo-mieszkalnego przy ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej w Lublinie na terenach byłej zajezdni trolejbusowej MPK.

Apartamenty Nałęczowska I to dwa VII-kondygnacyjne budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie, z oddzielną funkcją biurowo-usługową na parterze. W ofercie znajduje się 157 lokali mieszkalnych o powierzchni od 22 m2 do 117 m2 oraz 1785 m2 łącznej powierzchni lokali usługowych.

Nowoczesna bryła budynku wykończona została naturalnymi materiałami takimi jak szkło, kamień, aluminium i metal. Układ budynków umożliwił wydzielenie wewnętrznego dziedzińca z ograniczonym dostępem osób spoza osiedla. Dziedziniec stanowi doskonałą strefę wypoczynku. Prywatność i bezpieczeństwo zapewnia ochrona z centralą na recepcji głównej. Recepcja łączy przejście z ulicy Nałęczowskiej na dziedziniec, z którego można dostać się do poszczególnych klatek schodowych. Budynki zostały wyposażone w komfortowe cichobieżne windy dostępne również z poziomu garaży podziemnych. Atrakcyjność inwestycji uzupełnia strefa zieleni od strony południowej zagwarantowana w zapisach obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz projektowana strefa wypoczynku w postaci placu miejskiego wkomponowana w centrum zabudowy biurowej - od strony wschodniej w stosunku do budynków mieszkalnych.

Kolejnym atutem inwestycji jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację poprzez dostęp do głównych arterii miasta. Bliskość inwestycji z projektowanym nowym układem drogowym miasta (przedłużenie ul. Monte Cassino oraz w przyszłości ul. Głębokiej) umożliwiać będzie również łatwy dostęp do obwodnicy Lublina.

Apartamenty Nałęczowska I powstały w sąsiedztwie sklepów spożywczych, placówek oświatowych, klubów sportowych oraz placówek służby zdrowia. Skoncentrowana zabudowa biurowo-usługowa umożliwiać będzie również lokalizację kolejnych niewystępujących w terenie usług. Zorganizowanie zupełnie nowej zabudowy spowoduje powstanie w tym miejscu samodzielnej mini dzielnicy z większością niezbędnych punktów usługowych i handlowych.

Dla wszystkich Państwa, którzy preferują aktywne życie w mieście połączone z komfortem i wygodą jest to idealne miejsce do zamieszkania.
Należymy do:
PZFD

605 881 004
81 528 93 11
/ naleczowska@zana.pl / ul. Nałęczowska 18, 20-701 Lublin / Polityka prywatności
605 881 004 / 81 528 93 11